Chov zvířat

Zobrazení:

Vlastnictví jakéhokoli zvířete a denní kontakt s ním je spojen nejen s hezkými chovatelskými zážitky, ale především s mnoha povinnostmi.

305 s DPH / ks
277 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kzschoak

Chytrý rádce pro všechny vlastníky psů přináší odpovědi na otázky, které jinde nenajdete. Týkají se všech hledisek chovu psa a péče o něj a autoři chtějí vám i vašim psům pomoci vytvořit a užít si oboustranně šťastný vztah.

116 s DPH / ks
105 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kppop
V knize najdete potřebné informace o chovu koz, tj. kapitoly o jejich původu, plemenech, ustájení, zoohygieně, reprodukci, odchovu kůzlat, produkci a zpracování mléka, produkci masa, i o ekonomice chovu, rozsáhlá kapitola je věnována zdravotní problematice.
248 s DPH / ks
225 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kchk

Praktická příručka určená především drobnochovatelům obsahuje vše, co je potřebné vědět pro úspěšný chov a výkrm králíků.

250 s DPH / ks
227 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kchkr

Chov slepic, krůt, perliček, křepelek, hus, kachen a pižmovek v domácích malých chovech.

335 s DPH / ks
305 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kdnvd

Plemena hospodářských zvířat bezesporu patří ke kulturnímu dědictví. V tomto atlasu je zařazeno asi 60 plemen skotu, 60 plemen ovcí, 24 plemen koz, 80 plemen koní a oslů a 22 plemen prasat, a to jak plemena hospodářsky nejvýznamnější, tak i méně známá (krajová) a plemena chovaná jako genové rezervy u nás, v ostatních evropských státech i ve světě.

464 s DPH / ks
422 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kaphz

Využívání poznatků o dědičnosti je základem úspěchu chovatelské práce při zdokonalování požadovaných znaků i užitkovosti zvířat.

335 s DPH / ks
305 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: kabcgdz
Produkty: 7 | Aktuální strana: 1/1