Obohacená cukrová těsta

Zobrazení:
70 s DPH / ks
58 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: 3244
70 s DPH / ks
58 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: 3245

– Simulační pyl pro včely medonosné– Podporuje řízený růst populace, upravuje výživové nedostatky a prodlužuje životnost včel.– Zvyšuje chov mladušek, což vede k silnějším koloniím a zvýšené produkci medu.– Nejúčinnější je při použití na podzim na produkci silnějších zimních včel. 


1 675 s DPH / ks
1 384 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: VFP

Použitím tohoto těsta jako celoročního krmiva, si včelaři zabezpečují silné a zdravé včelstvo, které je schopné produkovat kvalitní med v hojném množství.

62 s DPH / ks
51 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: Apitomcukor1APITOM-S ® se používá celoročně, nejvíc při přezimování včel, protože svojím složním podporuje maximální využití biologických zdrojů včel.                                Jeho použitím na konci zimy se dosáhne včelího "probuzení", takže brzy na jaro se rodí další mladé včely, kterým se v čase první jarní snůšky spolu se zimními včelami podaří vychovat další generaci včel. 

70 s DPH / ks
58 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: Apitomvitam1

Je to kvalitní krmivo obsahující Nozevit, které pomáhá posilnit a udržet střevní integritu včel a používá se jako prevence proti nemoci nozematóze. Nozevit není lék, je vyroben z čisté vody a přírodních rostlinných polyfenolů.Na spodní straně cukrového těsta se vyřeže otvor podle předlohy. Takto připravené těsto se pokládá přímo na rámky obsazené včelami. Obal by se měl po vyčištění včelami odstranit. 

75 s DPH / ks
62 Kč bez DPH / ks
Obj. číslo: Apitomnoze
Produkty: 6 | Aktuální strana: 1/1