Sušička a pastovač medu 600kg - GIORDAN

EU DOTACE
  • Sušička a pastovač medu 600kg - GIORDAN
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
  • Obrázok (8)
274 675 s DPH / ks 227 004 Kč bez DPH / ks

Kondenzační typ, pracující se studeným vzduchem v uzavřeném prostředí!

Výrobce:
Obj. číslo:
120D

Sušička a pastovač medu 600kg - GIORDAN

Odvlhčovač - sušička medu je profesionální stroj navrhnutý v roce 2000 společností GIORDAN SRL a nadále neustále rozvíjený.

Je zkonstruován tak, aby extrahoval vodu z medu bez toho, aby se změnily jeho organoleptické vlastnosti, přičemž si zachovává svoje aroma a vůni. Děje se tak prostřednictvím systému uzavřených komor s vnitřním větráním. Při zpracovávání nedochází k proniknutí vnějších činidel jako jsou: pachy, vzdušná vlhkost a zároveň nedovoluje uniknout medovému aroma a vůním, což zaručuje vynikající konečný produkt.

Pro zvýšení výkonu byl navrhnut a integrován vysokovýkonný systém, který pracuje se studeným vzduchem s funkcí kondenzace a zpětného získávání vody z medu v co nejkratším čase pomocí nízkých teplot. Uvnitř odvlhčovače se při nízké rychlosti otáčí série kotoučů z nerezavějící oceli AISI 304 které jsou vybaveny šikmými deflektory, které jsou navrhnuty tak, aby zvýšily proces odvlhčování a udělaly ze stroje vynikající mixér. Konstrukce je namontovaná na kolech a je vyrobena z hrubého nerezového plechu AISI 304 podle norem CE.

Pro zvýšení účinnosti je odvlhčovač vybaven dvojitou stěnou vyhřívanou vodou. Dno je hladce konstruováno pro lehké a úplné vyprázdnění. Stroj je vybaven ovládacím panelem s digitálním termostatem pro snímání teploty zpracovávaného produktu, ovládáním motorového pohonu, funkcí odvlhčování a hlavním vypínačem.

Odvlhčovač obsahuje automatický odvlhčovací systém, který extrahuje přebytečnou vodu z medu jejím přenesením do sběrné nádoby z nerezavějící oceli AISI 304, která je umístněná mimo odvlhčovač. V nádobě je umístněn regulátor hladiny, který ukončí cyklus odvlhčování, pokud se dosáhne nastaveného množství vody, které se má odebrat.

NAPÁJENÍ: 220 VOLT (na konkrétní žádost zákazníka, k dispozici verze 380V)

PŘÍKON: 4,9 kW

Minimálně zpracovávatelné množství: 65kg

Doplňujúce informácie