Invertní sirup - krmivo pro včely INVERTBEE® 14kg kanystr

790 s DPH / ks 653 Kč bez DPH / ks

Invertní sirup INVERTBEE vysoké kvality je vhodný především na podzimní a zimní zakrmování a včely ho velmi lehce tráví.Odběr možný pouze osobně u nás v Priepasném, do ČR bohužel neposíláme.

Obj. číslo:
910009

Invertní sirup - krmivo pro včely INVERTBEE® 14kg kanystr

Sirup Invertbee se vyrábí z cukru cukrové řepy, který se následně invertuje pomocí enzymů, čímž se zvýší obsah monosacharidů v sirupu až na 50%. Vyšší obsah monosacharidů pomáhá včelám trávit sirup podstatně rychlejí jako při běžném cukrovém roztoku. Základní surovinou pro výrobu sirupu je cukr, který je po celou dobu výrobního procesu přísně kontorolován.

Vyvážený poměr fruktózy, glukózy a sacharózy má za následek zaručenou tekutost a stabilitu roztoku. Sirup při nízkých teplotách nekrystalizuje, díky čemu ho včely mohou využívat během celé zimy. Sirup neobsahuje neonikotínoidy, má vyrovnáný podíl sušiny, cukru a nízkou hladinu HMF (HMF = hydroxylmetylfurfural) - méně jako 20mg/kg. Hustota sirupu je 1,37kg/l, proto je ideálně hustý.

Nesmí se ředit vodou, protože by to výrazně snížilo jeho kvalitu a trvanlivost. Výrobce zaručuje, že produkt zůstává stabilní a nezměněný v původní podobě po dobu celé doby trvanlivosti. Při dodržení podmínek skladování si produkt drží stejnou hustotu. Jelikož sirup při nižších teplotách nekrystalizuje, je možné s ním včely zakrmovat i na pozdní podzim, stejně jako se dá použít na jarní stimulování.

Technické údaje:

Krajina původu: Belgie

Zloženie: glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, konzervační látka: E202

Zložení cukrů: fruktóza 36 %, glukóza 30 %, sacharóza 31%, maltóza 1,5%,

Poznámka: Produkt je vyroben z cukrové řepy. Neobsahuje škrob a enzymaticky štěpenou sacharózu.

Hustota: 1,37 kg/dm3 20 °C

Podíl sušiny: 72 – 73 % (20°C)

pH: 5,5 – 6,5

HMF 14,2 mg/kg

GMO: bez GMO

Trvanlivost: 12 mesíců od data výroby v souladu se skladovacími podmínkami.

Skladovací podmínky: Skladovat v suchu při teplotě 15 – 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu max. 65 %

Balení: Plastový kanystr 14kg