APIVITAL® sirup - 14 Kg kbelík

592 s DPH / ks 489 Kč bez DPH / ks

Krmivo APIVITAL do ČR neposíláme ani nerozvážíme.  Jenom osobní odběr v naši výdejně na Myjavských kopanicách na Slovensku v Priepasnom.

Obj. číslo:
Apivitsirup1

APIVITAL® sirup - 14 Kg kbelík

Díky převaze fruktózy je APIVITAL® sirup úplně bezpečné krmivo i pro zimní kremení včelstev.
Vysoký podíl fruktózy totiž znamená, že krmivo má minimální tendenci krystalizovat i při nízkých teplotách. Tím je zaručeno, že včely nebudou hladovět na plných zásobních rámcích.

APIVITAL® splňuje základní výživové potřeby včel. Obsahuje výlučně sacharózu a stavební prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, což jsou monosacharidy tvořící cca 90% sušiny medu.

APIVITAL® sirup je z víc jako 99% využitelný pro včelu. Z optimálního složení vyplývá také nízká energetická náročnost na zpracování včelou při ukládání zásob.

Krmivo odpovídá svým složením současným požadavkům na zdravou výživu včel, především neobsahuje škodlivé balastní látky jako HMF, maltózu, maltotriózu a pod.

Většina včelařů, kteří krmí včely naším krmivem uvádí, že včelstvo je na jaře silnější, vitálnější a jdou dříve do rozvoje. Důvodem je, že naše krmivo daleko více vyhovuje potřebám včel se složením zimního krmiva, než často používaná sacharóza.
Kýblík disponuje penetrovaným prosakujícím víčkem, což znamená, že stačí odlepit nálepku, otočit kýblík vzhůru dnem a položit na vrchní laťky rámků.