Revolucionář jedné slámky je jedinečnou knihou, nabízející intimní pohled na práci a filozofii jednoho z nejvlivnějších přírodních hospodářů - japonského farmáře a filozofa Masanobu Fukuoka.

Masanobu Fukuoka (1913-2008) napsal úspěšnou knihu Revoluce jedné slámky (1978), manifest o svém přístupu k zemědělství bez zemědělství, který nevyžaduje žádné strojní vybavení, žádné chemikálie, žádný připravený kompost a minimální plete, či prořezávání. Když byla kniha poprvé publikována, stala se ihned radikální výzvou pro globální systémy věnující se dodělávání jídla.

V revolucionář jedné slámky Korn popisuje své zkušenosti s více než třiceti pěti lety studií s panem Fukuoka. Vysvětluje také, jak je možné přírodní zemědělství prakticky využívat i v oblastech, jako je růst osobnosti či jak vést bohatší a plnější život.

"Revolucionář jedné slámky je hlubokým sdílením zásadní filozofie přírodního zemědělství přetavení skrze přátelství mezi Larrym Kornem a Masanobu Fukuoka.

Larryho poutavý příběh nabízí moudrý vhled do autentických praktik, které respektují jednotu všeho života. Cítím hluboké propojení s autorskou perspektivou a Fukuokovým jasným revolučním pojetím, které je cestou k vytvoření hojnosti prostřednictvím respektování přirozených zákonitostí naší země. "

Revolucionár jednej slamky