V čtenářské klubu Alter Nativa jsme díky podpoře téměř stovky lidí připravili vydání nejnovější knihy Heleny Norberg-Hodge - Naše budoucnost je lokální.

Autorka v knize popisuje souvislosti mezi naší sociální, ekonomickou, ekologickou a duchovní krizí a odhaluje, jak systémový posun z globální úrovně na místní dokáže tyto zdánlivě rozdílné problémy řešit současně.
Helena destiluje moudrost získanou během čtyř desetiletí aktivismu a přímých zkušeností z celého světa. Analyzuje starý příběh "pokroku" prostřednictvím technologického rozvoje a firemního růstu a představuje stručnou a přesvědčivou argumentaci výhod lokálnosti ekonomik.
Její argumenty podporují příklady z reálného světa, které dokazují, že - bez povšimnutí hlavních médií a daleko od fetišizovanej techno-utopie Silicon Valley již existují místní hnutí lokálnosti a na všech kontinentech se lidé spojují, aby získali zpět kontrolu nad svým hospodářstvím a znovu oživili vzájemné propojení, spojili roztříštěné komunity a obnovili zničené životní prostředí.
Výňatek z první kapitoly knihy je nyní přeložen do dvanácti jazyků, další jazyky přibývají.
Přečtěte si úryvek v češtině, nebo se podívejte všechny překlady výňatku z první kapitoly knihy Local is Our Future.

Kniha Naše budoucnost je lokální nově propojuje vlákna a pomáhá tkát novou síť, která umožní ekonomice založené na štěstí, aby se mohla šířit.

Kniha obsahuje:

Jazyk knihy: slovenský
Formát: 165 x 230 mm
Vazba: brožovaná
Hmotnost: 332g
Počet stran: 164
ISBN: 978-80-99951-02-1
EAN: 9788099951021

Naša budúcnosť je lokálna